DURVIS METĀLA KĀRBĀM IEKŠDURVIS
DURVIS METĀLA KĀRBĀM IEKŠDURVIS
KOKA KĀPNES KĀPŅU PROJEKTI
KOKA KĀPNES KĀPŅU PROJEKTI

Ražošanas uzņēmums «RVKOKS» veic koka izstrādājumu izgatavošanu. Mūsu ražošana balstās uz koksnes tehnoloģisko apstrādi, ņemot vērā labāko priedes, oša un ozola masīvkoka grupu šķirošanu. Produkcijas klāsta lielāko daļu veido izstrādājumi no priedes koksnes – kāpnes un durvis, kurām ir īpaši būtiska nozīme māju, dzīvokļu, kotedžu un citu telpu interjera veidošanā.

Jauna projekta izstrāde pēc individuāla pasūtījuma

Kāpņu izgatavošanas specifika:

Masīvkoka kāpņu konstrukcija pati par sevi ir mājas rota, bet to var padarīt par īstu radošuma meistardarbu, ja to prasa interjera dizains. Masīvkoka kāpņu projektu var izstrādāt mūsu speciālisti no nulles vai pēc standarta maketa. Jūs varat apskatīt mūsu darbu katalogu un izlemt, vai kāds no modeļiem atbilst jūsu vēlmēm un prasībām. Ja neviens no piedāvātajiem modeļiem jūs neuzrunā, piedāvājam izveidot jaunu kāpņu modeli pēc jūsu individuāla pasūtījuma.

Labākie izejmateriāli un serviss nodrošina lielisku darba rezultātu:

  • izmantojam tikai dabīgu koksni – priedes, oša un ozola masīvkoku;
  • profesionālas un modernas iekārtas;
  • pieredzes bagāti speciālisti, dizaineri-konstruktori (ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi);
  • sava ražotne, strādājam bez starpniekiem;
  • pārbaudīti, kvalitatīvi savienojuma elementi.

Mūsu uzņēmumā izgatavotās kāpnes pēc individuāla pasūtījuma nodrošinās labvēlīgu mikroklimatu.

Durvju konstrukcijas uzticamība

Par jūsu mājas drošību ir jāgādā izturīgām un uzticamām durvīm. Tām ir jābūt ne tikai kvalitatīvām un funkcionālām, bet arī stilīgām un ekoloģiskām. Masīvkoka durvis, atšķirībā no citiem materiāliem, izceļas ar pārsteidzošu izturību, skaņas izolāciju un ilgmūžību. Uzņēmuma «RVKOKS» durvju karkasam ir izturīga konstrukcija un izsmalcināta apdare. Durvis pēc pasūtījuma mūsu uzņēmumā – tā ir augstas drošības pakāpes, stilīga risinājuma, dizainera projekta izstrādes garantija jūsu mājoklim.
«RVKOKS» uzņēmuma serviss

Mēs esam pārliecināti, ka izgatavoto kāpņu un durvju rezultāts attaisnos projektēšanas procesā ieguldīto laiku un līdzekļus. Iegādājoties mūsu ražotās kāpnes un durvis, jums ir iespēja pašam kļūt par projekta idejas iedvesmotāju. Tas piepildīs jūsu vēlmi atrasties jaunās koka konstrukcijas tuvumā.

Kokam nav laika robežu. Koka kāpnes un durvis automātiski papildina mājokli ar praktisku, prestižu un mūsdienīgu noformējumu. Ja jums ir radušies jautājumi par projektēšanas maketiem, vērsieties pie mūsu kompetentā konsultanta, kurš detalizēti atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem par koka konstrukcijām.

Pasūtot mūsu uzņēmumā durvis, kāpnes vai citu konstrukciju no koka, mēs nodrošināsim ne tikai projektēšanu, bet arī izstrādājuma tehnisko montāžu. Turklāt mēs cenšamies uzturēt cenas katram patērētājam pieņemamā līmenī, jo sava ražotne būtiski samazina galaprodukta izmaksas.

 +371 27 290 185rvkoks@inbox.lv